PHYTOSQUAM INTENSE
Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Tedavi Şampuanı
Kepekli Saç Derisi

PHYTOSQUAM INTENSE

Kepeğe karşı etkili yoğun tedavi şampuanı, şiddetli kepek ve kaşıntı tedavisinde kullanılır. Doğal aktif içeriklerden oluşan yüksek konsantrasyona sahip tedavi şampuanı yenilikçi yaklaşımıyla saçları kepekten arındırır. Aynı zamanda saçlara bakım yaparak mükemmel saçlara sahip olmayı sağlar. 

Faydaları

 Bu eşsiz dokuya sahip şampuan kuru saç derisine doğrudan uygulanır. Suyla birleştiği anda şampuana dönüşür. Kepeği saç derisinden arındırır ve anında rahatlama sağlar. Saç derisine saygılı bu şampuan saçları yumuşatır,  saçların daha parlaklık ve daha kolay kolay şekil almasını sağlar.

 

PHYTO Aktif İçerikleri

 Kepeğe karşı etkili titre edilmiş [Karabiber + Guyana ağacı] % 100 bitkisel ve doğal komplekse sahiptir. Kepek tedavisinde etkili aktif içeriklerle saç derisinden kepeği arındırır ve  saçları güzelleştirir.  Japon Soforası ağacı ile saç derisinde kepeğin tekrar oluşumunu önler. Saç derisini onarır  ve güçlendirir. 

Kullanma Talimatları

 Yoğun tedavi için, haftada 2-3 kez kullanım

>Kuru saç derisine saç tellerini bölüm bölüm ayırarak uygulayın.
> Nazikçe masaj yapın. 5 ile 7 dakika şampuanı saçınızda bekletin.  
> Su ile emülsiyon haline getirin. PHYTOSQUAM INTENSE’in kremsi yapısı  su ile temasında şampuana dönüşecektirr.  Saçınız için şampuan yeterli miktarda değilse ekleme yapabilirsiniz. 
> Su ile iyice durulayın.
 

PHYTO'nun Tavsiyesi

 Saç tipinize uygun Phytosquam Bakım şampuanını ek olarak ya da dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.