PHYTOKÉRATINE Extrême Shampoo
Olağanüstü Bakım ve Onarım Şampuanı
Çok Yıpranmış, Kırılgan ve Kuru Saçlar

PHYTOKÉRATINE Extrême Shampoo

Çok yıpranmış, Kırılgan ve Kuru Saçlar İçin Olağanüstü Bakım ve Onarım Şampuanı

Duyulara hitap eden mükemmel şampuan saçlarınızı nazikçe temizlerken aynı zamanda saçlarınızı dipten uca onarır ve derinlemesine bakım yapar. Saçları güçlendirir, saça ipeksi yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Faydaları

Olağanüstü onarım ve bakım.

Saçları güçlendirme ve parlaklık.

95% bitkisel içerikten oluşan ve sülfat içermeyen yapısı ile saçlarınızı nazikçe,derinlemesine temizler.

Saçların kolayca taranmasını ve şekil almasını sağlar.

Saçları güçlendirir ve daha dayanıklı olmasını sağlar.

Saçlara ipeksi yumuşaklık ve eşsiz bir ışıltı verir.

PHYTO Aktif İçerikleri

18 aminoasitten oluşan ve saçın doğal  yapısına en uygun keratin olan bitkisel keratin saçın en dip noktasına kadar nüfuz eder. Bitkisel keratin, saçın yapısında olan doğal keratinin bulundugu her yere dağılır ve kusursuz olarak boşlukları doldurup, saçı yeniden yapılandırır. Olağanüstü besleyici gücü olan Sapote yağı ve nadide Baobab yağı saçları olağanüstü şekilde onarır ve yeniler. Kuru saçlar için gizlenen sır, Sapote yağı, Shea yağına göre 2 kat fazla omega 6 içerir. Esansiyel yağlar açısından olağanüstü zenginliği ile saçın lipid yapısını yenilemeye ve saçlara ipeksi yumusaklık kazandırmaya yardımcı olur. Yüksek miktarda yağ asidi  içeren Baobab yağı, saç tellerinin en üst tabakası olan hidrolipidik filmi onarır. Saçlar mükemmel yumuşaklığını ve ipeksi dokunusunu geri  kazandırır.

95% Doğal içerik

Sülfat içermez

Kullanma Talimatları

Nazikçe masaj yaparak ıslak saçınıza uygulayınız.İyice durulayınız.

PHYTO'nun Tavsiyesi

Başlangıçta ılık su ile şampuanı uygulayınız bu sayede saç teli kütiküllerinizin açılmasını ve aktif içeriklerin saç telinize nüfuz etmesini sağlayacaksınız. Daha sonra hafif soğuk su ile durulayınız. Bu sayede açılan saç teli kütikülleriniz kapanır ve saçlarınız ışıltılı görünüme kavuşur.