SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİ

30 Nisan 2013

Saçınız mı Dökülüyor? Sizin için çözümlerimiz var!

Erkeklerin yarısı 30 yaşından sonra saçlarını kaybeder: saç döngüsü fonksiyonunu yitirir ve saç büyümesi belirgin bir şekilde yavaşlar. Bir insan ömründe 25 adet genetik olarak programlandırılmış döngü vardır.Saç kaybı endişe verici bir olgudur ve aşırı saç kaybına sebep olabilecek bazı faktörler vardır. Erkeklerde saç dökülmesinin sebebi sıklıkla genetiktir. Döngüler çok hızlı meydana gelir ve eğer gereken ilgi gösterilmezse saç dökülmesi kronik bir hal alabilir. “Saç kaybı ne kadar erken görülürse, o kadar şiddetlidir. Ne kadar erken tedavi edilirse, o kadar çabuk geciktirilebilir.”

Saç döngüsü sona ermeden, döngünün süresini uzatarak aksiyon almak gerekir.Amaç, metabolizmayı kök hücrelerle tetiklemek için saç kökünün dejenerasyonuna odaklanmaktır. Genellikle saç derisini sağlığını geri kazandırmak ve uyarmak için derin bir tedaviyle (Phytopolléine) hazırlamak gerekir.

Eğer saç dökülmesi kronik veya şiddetliyse saç ömrünü uzatmak ve kısa saç döngülerini engellemek için yoğun bir bakım (Phytolium 4) kaçınılmazdır. Mevcut saçlar uyarılarak ömürleri uzatılır ve gelecek saçlar korunur.


Birçok patentin ve 40 yıllık araştırmanın gücüyle, saç dökülmesi karşıtı ürünlerimiz etkinliklerini ve mükemmel toleranslarını kanıtlamak üzere klinik testlere tabi tutulmuştur. Phyto saç dökülmesi karşıtı tedavi alanında öncü bir uzman haline gelmiştir.

 

    

Önce/sonra fotoğrafıyla

Phytolium 4’ün kanıtlanmış etkinliği

 

 Yakında: Kadın Tipi Saç Dökülmesinde Etkili Çözüm  


Diğer Çözümlerimiz

KERATİNDEN GELEN GÜÇ

Saçlarınızın dökülmesine izin vermeyin! Bilimsel araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış ürünleri deneyin.

PHYTOLIUM 4

KRONİK, KALITSAL ve UZUN SÜRELİ
SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN
SAÇ BÜYÜMESİNDE ETKİLİ
SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI TEDAVİ

 

4 PATENT – 4 ETKİ

Klinik çalışmalar Phytolium 4’ün mükemmel performansını gösterdi:

Saç dökülmesi karşı etkinlik: %88*

*Bağımsız bir laboratuvar tarafından androgenetik alopesisi olan 28 gönüllü katılımcı ile birlikte yürütülen klinik çalışma.

> PHYTOLIUM 4 Kronik Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum
> PHYTOLIUM Kronik Saç Dökülmesi Karşı Etkili Şampuan