Tarama, maşa, düzleştirme ve fön işlemleri, saçları genellikle aşırı işleme maruz bırakır.

BİTKİSEL KERATİN İNOVASYONU

KOMPLE PHYTOKERATINE BAKIM RİTÜELİNİN ONARIM ETKİSİNİN TEST EDİLMESİ

Tedavi edilmeyen hasar görmüş saç örnekleri

Yıpranmış ve ardından komple PHYTOKERATINE rutiniyle tedavi edilen saçlar

EN ETKİLİ
SAÇ ONARIMI*

Saçta bulunan keratine en yakın olan Bitkisel Keratin ilk defa Phytosolba Laboratuvarları tarafından yaratıldı.

3 bileşen seçildi: Nemlendirici, yumuşatıcı, antioksidan ve onarıcı özelliklere sahip Kinoa, Lupin ve Bezelye proteinleri. Bu bitkilerden elde edilen amino asitler, kombine edildiklerinde fizyolojik keratine benzer bir profil gösterir. Bu bileşenler saç tellerinde saçları zayıflatan boşlukları doldurur, saç pullarını düzeltir ve optimum nem seviyesi için suyu hapseder.

SONUÇ: SAÇ ONARIMI

Bitkisel keratin tarafından onarılıp yeniden üretilen saç telleri daha güçlü, daha esnek ve daha parlaktır.

*PHYTO tarafından

DERİNLEMESİNE SAÇ ONARIM BAKIMI
DAHA ESNEK & DAHA GÜÇLÜ SAÇLAR
İŞLEM GÖRMÜŞ & YIPRANMIŞ SAÇLAR

1.Temizleme


Onarıcı Şampua

Yabani Menekşe Özleri ile

Bitkisel Keratin ve Yabani Menekşe ekstraksiyonunda saçları sararken hafif ve kabarık köpük bir köpükle arındırılır. En hassas saçlar anında yumuşaklık ve pürüzsüzlüğe kavuşur.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Nemli saç derisine az miktarda uygulayın. Masaj yapın ve sonra durulayın. İkinci bir şampuanlama, aktif bileşenlerin etkinliğinin artmasını sağlar.

Keşfet

Onarıcı Bakım Maskesi

Bitkisel Keratin ile

Bitkisel Keratin, Pirinç Seramidleri ve Yabani Menekşe ekstraksiyonu ile aşılanan bu zengin maske.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Her şampuandan sonra nemli saç boylarına küçük bir miktar uygulayın. Saç kremi olarak 1 ila 2 dakika veya yoğun bakım için 5 ila 7 dakika bekletin. İyice durulayın.

Keşfet

2.Onarım


3.Koruma


Isıya Karşı

Koruyucu Sprey

Bu koruyucu spreyi saç tellerini Bitkisel Keratin ile sürekli yeniler. Ayrıca, Hyaluronik Asit saçları yoğun bir şekilde nemlendirir, saç tellerine vücut ve hacim kazandırır, ısıya karşı koruyucu Üzüm ekstresi, saç şekillendirmenin yüksek sıcaklıklarını karşı korur . Mükemmel şekilde korunan saçlar her zamankinden daha esnek ve ipeksidir.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Saç boylarını ve uçlarını şekillendirmeden önce ıslatmak için püskürtün. Saçlarınızı kurutmadan önce kullanın. Saç tellerinizi fön, maşa gibi yüksek sıcaklık gerektiren işlemlerden önce korumak için kullanın.

Keşfet

3 KOLAY & ÖNEMLİ ADIM

SAÇ ONARIMINDA ÖNCÜ

Pirinç Seramidleri

Geleneksel olarak Japon kadınları tarafından nemlendirme ve yumuşaklık özellikleri için kullanılan bu akıllı seramidler, akıllı mikro kürecikler içine yerleştirilmiş, saçların hasar görmesi durumunda aşamalı olarak salınır. Çimentoya benzer şekilde saç tellerindeki pürüzleri onarır, düzleştirir ve hasarlı alanları doldururlar.

Üzüm ekstresi

Prosiyanidin bakımından zengin, güçlü antioksidan özelliklere sahip moleküller olan bu Pinot Noir özü, doğal olarak termo-koruyucu etki yaratır. Saçları sıcaktan korur ve saç tellerini şekillendirme aletlerinin, saç kurutma makinelerinin ve maşaların neden olduğu zararlardan korur.

Yabani Menekşe Ekstraksiyonu

Eşsiz bir ekolojik işlem kullanılarak elde edilen bitki özleri, formüllerimizdeki suyun yerine geçer. Yabani Menekşe ekstraksiyonu yumuşatıcı ve nemlendirici özellikleriyle saçlarınızı taçlandırır.