Çok ince, çok hacimsiz, çok düz? Saçlarınız sönük mü?

PhytoVolume

İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN GÜÇ
VE HACİM VEREN BAKIM SERİSİ

İnce, düz saçlar kısa çaplarıyla bilinir, yani normal bir saçın dörtte bir oranına kadar gelebilecek bir ölçüde daha incedir. Saç tellerinin gövdesi yoktur ve şekil vermek zordur.

Artık evinizde Phyto ile “salon hacmi”ne ulaşabilirsiniz, hem de saçınızın boyundan ödün vermeden.

3 ADIMDA CANLANDIRICI BAKIM RİTÜELİ

HIIT* ritüeli,

İnce, düz saçların hacmini artırmak için
3 kolay ve etkili adım.

Step 1 - Restore a lightweight feel

Hacim Kazandıran Şampuan

Güzel yarı saydam kırmızı rengiyle hafif dokulu köpüklü şampuan, hafif bir köpük ile saç derisini nazikçe temizler. Bambu özü, saç tellerini desteklerken, Civanperçemi ve Tormentil ekstraksiyonları saçın hacim kazanmasını sağlar. Şampuan gerçek bir hafiflik hissi verir, ince, düz saçlar anında hacim kazanır. Saç, gövdesi ve esnekliğini geri kazandırarak dönüştürülür.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Nemli saç derisine az miktarda uygulayın. Masaj yapın ve sonra durulayın. Aktif bileşenlerin etkinliğini artırmak için ikinci kez uygulayın.

KEŞFET

Hacim Kazandıran Jel Maske

Bu amber renkli yarı saydam jel, inanılmaz ipeksi dokunuşuyla yassı saçları ağırlaştırmadan sadece doğru miktarda saç bakımı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bambu özü, Civanperçemi ve tormentil ekstraksiyonları ile saçları güçlendirir, esneklik kazandırır. Şekil vermesi kolaylaşan saç, esneklik ve hacime kavuşur.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Nemli saç boylarına ve uçlarına küçük bir miktar uygulayın. Saç tellerini yenilemek için yeterli zaman vermek için 2 ila 3 dakika bekletin. Tarayın ve sonra iyice durulayın.

KEŞFET
Step 2 - Coat the lenghts
Step 3 - Lift the roots

sıya Karşı Koruyucu Hacim Veren Sprey

1986 yılında çıkarılan bu sprey kült bir üründür! Saçların hemen hacim almasını ve tutulmasını sağlar. Peki sırrı nedir? Nasturtium özü ve Bezelye proteinleri. Isı koruyucu özellikleriyle saçlarınızı, saç kurutucunun ısısından da korur. Saç esnek, akıcı bir harekete sahiptir. Mekanik üflemeli kurutma işlemi ile birleştirildiğinde, spreyin hacim etkisi en üst düzeye çıkar.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ

Havlu ile kurutulmuş köklere ve boylarına birkaç pompa püskürtün. Saçı tarayarak eşit şekilde dağıtın. Kökleri kaldırmak ve saçı kurutmak için ürünü parmak uçlarıyla işleyin. Daha sonra saçınıza bir saç kurutma makinesiyle ve yuvarlak bir fırçayla stil verin.

KEŞFET

BİLİYOR MUYDUNUZ?
FÖN İŞLEMİ PHYTO'NUN KURUCUSU TARAFINDAN BULUNMUŞTUR

Fön işlemi, çoğu zaman hacimsiz saçların cazibesini ortaya koyan tek seçenek gibi görünüyor. Peki siz, bu işlemin 1964 yılında PHYTO’nın kurucusu Patrick Alès tarafından icat edildiğini biliyor muydunuz?

Fikir bana bir anda geldi. Ya saç derisine takılan merdaneler yerine, adım adım saçın her bölümünü doğru yönde şekillendiren bir mobil merdane olsaydı?" "Cevabı buldum: fön makinesi doğdu!

HACİMLİ SAÇLARIN SIRRI

ŞAMPUAN / MASKE

Bambu özü

Yüksek silika içeriği sayesinde Bambu tüm özelliklerini saç tellerine aktarır: gövde, direnç ve esneklik. Böylece saç korteks maddeyi geri kazanır ve saç gücü ve kalınlığını kurtarır.

SHAMPOO / MASK

Yarrow and tormentil extraction

Its toning and astringent properties bring weightless body and bounce to the hair. Hair looks fuller.

SPREY

Bezelye proteinleri

Amino asitleri bakımından zengin bir süper meyveli olan Pisum sativum'dan türetilen Bezelye proteinleri saç tellerini içerden nemlendirir. Gerçek bir enerji artışı sağlayan bu bitkisel proteinler, ince, düz saçlar için anahtar destek sağlar.

SPREY

Nasturtium özü

Parlak turuncu-sarı tırtıklı yaprakları ile güzel bir çiçek olan Nasturtium, geleneksel olarak antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleri için kullanılmıştır.

SPREY

Üzüm özü

Kırmızı üzüm tohumları prosiyanidinler açısından oldukça zengindir. Bu antioksidanlar, saç tellerini, saç telinin bozulmasına neden olan saç kurutucusunun ısısının neden olduğu oksidatif strese karşı korur.

EVDE "SALON HACİMİ" NASIL YAPILIR?
PHYTO Isıya Karşı Koruyucu Hacim Veren Sprey ile

Size en yakın yetkili eczanede bulabilirsiniz!

1969'da kurulmasından bu yana, PHYTO her saç tipine özel uzman bakımı size sunmak için eczacılarla işbirliği yapıyor.
Bu uzmanlar ihtiyacınız olan ürünler hakkında tavsiyelerde bulunur.

Aradığınız konuma yakın olan sonuçlar: Benim konumum Aradığınız konuma yakın olan sonuçlar: (= formattedAddress =) Aradığını konum için sonuçlar: (= filteredAddress =)

  • Adres tanımlanamadı, lütfen detay giriniz.
  • Impossible de vous géo localiser.
  • Aradığınız konumda satış noktası bulunmamaktadır: Benim konumum (= formattedAddress =)
  • Konumumu genişlet: