“Seni bilmem ama,
ben saçımı her gün yıkamak zorundayım...”

photo-phytoprogenium

PHYTOPROGENIUM

SAĞLIKLI BİR SAÇ DERİSİ İÇİN
ULTRA-HASSAS BAKIM RİTÜELİ


En önemliler görünmez! İşte saç derisinin cilt florasının mükemmel tanımı bu. Zaman zaman bazı bakteriler saç derisinde dengesizliğe neden olsa da saç derisinin temelindeki dengenin korunması esastır.

PRO & PREBİYOTİKLER
SAĞLIKLI BAKTERİLER!

Probiyotikler"yaşam için" anlamına gelir, uygulandığında sağlığa yararlı bir etkisi olan mikro organizmalardır. Bazı gıda ürünlerinde doğal olarak bulunurlar.

Prebiyotikler, probiyotikler dahil, sağlıklı mikro organizmaları besleyen şekerlerdir. Phytoprogenium şampuanına katılarak saç derisinin mikrobiyotasını düzenler ve böylece dengeyi korurlar.

1.ADIM : AKILLI ŞAMPUAN!

Ultra Hassas Şampuan

Prebiyotik Kompleksler ile

Her gün saçlarımızı yıkamak, saç derimizdeki dengeyi hayal ettiğimizden daha fazla bozuyor. Bunu düzeltmenin en iyi yolu, faydalı aktif bileşenlerle formüle edilmiş yumuşak bir şampuan kullanmaktır.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİNemli saç derisine şampuan uygulayın. Masaj yapın ve sonra durulayın. Etkinliğini artırmak için ikinci kez şampuan uygulayın. Lütfen dikkat: Formül oldukça konsantredir: az miktarda ürün yeterlidir!

Keşfet

2.ADIM : KOLAY TARAMA SÜTÜ!

Ultra Hassas Kolay Tarama Sütü

Yulaf Sütü ile

Peki ya saç telleriniz? Uzun ve hatta son derece uzun saçlara sahip olmak çok moda. Özellikle de Y kuşağına aitseniz, yani yumuşak, ultra parlak saçlarınızla ve selfie'lere uygun olmalısınız. Bununla birlikte, uzun saçlar sık ​​sık karışık ve düğümlü saçlarla eş anlamlıdır. Saç taramak tam bir beladır.

PHYTO GÜZELLİK RİTÜELİ Saçlarınızı yıkadıktan sonra, havluyla kurutulmuş saçların uçlarına ve boylarına püskürtün. Saçlarınızı uçtan köklere doğru tarayın.

Keşfet
"Aïe ça tire ! Comment
discipliner mes cheveux longs
et les faire briller ?"
*En çok satılan PHYTO şampuanı. IMS verileri - Kasım 2018’de Avrupa 5 Eczacılığı

NE KADAR YUMUŞAK OLDUĞUNU HİSSEDİN!

Phytoprogenium serisi, saçı kökten uca doğru nemlendiren iki doğal aktif bileşen sayesinde yumuşaklığa odaklanır.

Ebegümeci ekstresi

ULTRA YUMUŞAK BİR SU

İçeriğindeki yüksek müsilaj oranıyla ebegümeci ekstresi saç tellerini yumuşatır ve nemlendirir. Phyto imzası olarak, bitkisel ebegümeci ekstraksiyonu, %100 aktif dokular için PHYTOPROGENIUM formüllerinde suyun yerini alır.

Yulaf Sütü

NEM İNFUZYONU

Nemlendirici lipidler ve proteinlerle zenginleştirilen yulaf sütü saçları derinlemesine yumuşatır ve dolgunlaştırır, ağırlaştırmaz.