block2_visual_pa
block3_visual_pa

PhytoApaisant

Hassas ve yıpranmış saç derisini yatıştıran ve rahatlatan tedavi rutini

Hassas saç derisi için bitkisel içeriği yüksek formüller

1994 yılından beri PHYTOSOLBA Laboratuvarları hassas saç derisini rahatlatmaktadır. 2020'de PHYTOAPAISANT Şampuan'a %97'nin üzerinde doğal kaynaklı içeriklerden üretilen iki yeni uzman bakım eşlik etmeye başlar. Yatıştırılan ve özenle bakım yapılan saç derisi rahatlar.

Keşfet

SAÇ DERİSİNDE

HASSASİYETİ ANLAMAK

block5_visual_desktop_TR
Schema_mobile TR
block6_visual_pa

RAHATSIZLIĞA SON!

Hassasiyet söz konusu olduğunda iki durum düşünülebilir. Rahatsız bir saç derisi ile birlikte artan kronik hassasiyet ve ardından saç derisinin aşırı hassas hale gelmesiyle ortaya çıkan yoğun kaşıntı ve yanma hissi. Saçlardaki bu his, saç derisini anında rahatlatan bir çözüm ve sakinleşme gerektirir.

block7_step1_visual1_phytoapaisant_TR

Yoğun Bakım
Şampuanı

ANINDA YATIŞTIRMA,
UZUN SÜRE ETKİ

Bu yoğun bakım şampuanı sabunotu ekstraksiyonu, nazik temizleme ajanı, ve yatıştırma etkisiyle Kamelina yağı içerir. Hafif formülü ile rahatsızlık hissini yatıştırırken zarar görmüş hassas saç derisindeki bariyeri onarır.

PHYTO TEDAVİ BAKIM RUTİNİ

Tek tek ayırdığınız kuru saç derinize ince bir çizgi halinde uygulayınız

Keşfet
block7_step1_visual2_TR
block7_step2_visual1_pa

Yatıştırıcı Bakım
Şampuan

NAZİK TEMİZLEME & DENGE

Bu şampuan, saç derisini son derece nazikçe temizlemek için hafif bir köpük oluşturur. Semizotu özü, ıhlamur özleri ve çarkıfelek özleri yatıştırma sağlar. Günlük kullanıma uygundur, alevlenmelerin dışında, dengeli bir saç derisi sunar.

PHYTO TEDAVİ BAKIM RUTİNİ

Islak saç derisine uygulayınız. Yoğun formüller nedeniyle küçük bir miktar uygulamanız yeterli olacaktır.

Keşfet
block7_step2_visual2_TR
block7_step3_visual1_TR

Kaşıntı Önleyici
Serum

SOS BAKIM

Cilde uygulandığı andan itibaren jel benzeri, yağsız, yapışkan olmayan doku, derin bir rahatlama kaynağı olan yoğun bir tazelik hissi sağlar. Hünnap özü ve Ihlamur Çiçeği ve Çarkıfelek özü, sakinlik hissi gittikçe yenilenirken, uzun süreli yatıştırıcı etki sağlamak için saç derisine sakinleştirici faydaları aşılar.

PHYTO TEDAVİ BAKIM RUTİNİ

Gerekli alanlarda lokal olarak kuru saç derisine uygulayınız. Hafifçe masaj yapınız. Durulama gerektirmez.

Keşfet
block7_step3_visual2_tr

Aktif içerikler


Phytoapaisant - Sabunotu ekstraksiyonu

01_SAPONAIRE

Sabunotu ekstraksiyonu

Sabun otu özü, köpürme ve temizleme özelliklerini veren doğal bir aktif madde olan saponin bakımından zengindir. Hassas saç derileri için mükemmel olan bu hafif aktif madde, cilt lipitleri üzerinde nazik kalırken cilt bariyerini korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.


Phytoapaisant - Kamelina yağı

Caméline


Kamelina yağıKarın ağrısı ve yanıklara olan faydaları nedeniyle alternatif tıp tarafından övülen bu yağ, tohumundan çıkarılır. Doymamış yağ asitleri bakımından zengindir, iltihabı azaltır ve cilt bariyerini yeniden inşa etmede rol oynar. Böylelikle saç derisi tahrişini azaltır ve rahatsızlık hissini giderir.


Phytoapaisant - Hünnap özü

Jujubier

Hünnap özü

Güney Amerika'ya özgü bu ağaç, mide sorunlarını hafifletmek için yerel halk tarafından tedavide kullanılmaktadır. Kabuğundan elde edilen ekstraktın, inflamatuar reaksiyondan sorumlu olan histamin salınımını azaltmada kanıtlanmış bir etkisi vardır. Özellikle kaşıntı olmak üzere rahatsızlığı yatıştırır.


Phytoapaisant - Ihlamur çiçeği ve Çarkıfelek özü

01_PASSIFLORE

Ihlamur çiçeği
ve Çarkıfelek özü

Özel bir işlemle elde edilen Phyto ekstraksiyonları, en başından beri PHYTO formüllerinde suyun yerini almıştır. Ihlamur çiçeği yapraklarının ve Çarkıfelek çiçeği yapraklarının ve çiçeklerinin ekstraksiyonu PHYTOAPAISANT formüllerine sakinleştirici ve yumuşatıcı etki sağlar.


Phytoapaisant - Semizotu özü

01_POURPIER

Semizotu özü

Yüzyıllardır besleyici faydaları nedeniyle yetiştirilen Semizotu özü her kıtada bulunmaktadır. Tahriş önleyici özelliklere sahiptir. Semizotu özü, enflamatuar reaksiyonları hafifletir.