Phyto RE30 clean

BOTANICAL POWER
Beyaz Saçlarınıza Karşı Savaş Açın
Fond noir

Beyaz Saçlarınıza Karşı

Savaş Açın

İlk beyaz saçını gördüğü anı kim hatırlamaz? Geri dönüşü olmayan bir şekilde tetiklenen bu ilk yaşlanma belirtisi… Saçınızı boyatmadan beyaz saçınızdan kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? PHYTO imkansızı başarıyor. İlk defa, laboratuvar ortamında boya pigmenti içermeyen formül ile, saç rengi yeniden pigmente ediliyor ve beyaz saçlar yeniden renkleniyor.
Fond produit droite

6 yıl süren klinik araştırma
1 patentli aktif içerik

İlk beyaz saç karşıtı tedavi sunan Phyto, devrim niteliğinde bir ürün sunuyor.6 yıllık bir araştırma ve iş akademisyenlerin iş birliği ile ortaya çıkan Phyto RE30, en etkili beyaz saç karşıtı patentli molekülü keşfetti: RE30 peptidi. Yapılan klinik araştırmalar sonucunda, minimum 3 aylık kullanım sonrasında beyaz saç %30 azalıyor.
Klinik çalışmalar, 15 gönüllü kişide 3 aylık, her gün kullanım sonucunda % sonuçlarıdır.
Fond RE30

Teknoloji
devrimi

Phyto RE30 formülünde, %98 doğal kaynaklı içerikler kullanılmıştır. Saçın doğal pigmentasyon sürecini artırmaya ve beyazlamaya karşı korumaya yardımcı olan RE30 peptidi ile beyaz karşıtı aksiyon sağlanır. Saç telinin kalbinde yer alan proteinlere etki ederek saçı güçlendiren mor lale özü sayesinde saça güzelleştirici etki sağlar.

Günlük bakım rutini
hızlı ve pratikGünde 1 kere - 8 spray - 30 saniye

Hafif, yağsız doku. Narenciye kokuları ile duyulara hitap eder. Silikon içermez