SAÇ DÖKÜLMESİ 
HAKKINDA…

Saç deriniz görünüyor, banyo sonrası havluda dökülen saçlarınızı görüyorsanız . Eski fotoğraflarda kendinizi tanıyamıyorsanız, %100 emin değilsiniz ama bir şeyler değişiyor olabilir.

Phytolium+

SAÇ DÖKÜLMESİNİN İLK BELİRTİLERİ

PHYTOSOLBA laboratuvarları, orijinal aktif bileşen ikilisi olan Shiitake Ekstresi - ve B3 vitamini sayesinde saç dökülmesini önleyebilen % 93 doğal kaynaklı yeni bir formül geliştirdi.

Klinik araştırma sonuçları: Erkeklerin% 89'unda günlük saç dökülmesinde azalma *
Güçlendirilmiş saç yapısı ve saç tellerinin kalınlaşması*

Alopesi 76 erkek üzerinde klinik çalışma - her gün uygulama 3 ay boyunca - memnuniyet yüzdesi

ANDROJENETİK ALOPESİ
Erkek tipi saç dökülmesi

Nedir?

Genetik yatkınlıkların neden olduğu ve dış etkenlerle güçlendirilen özellikle şakaklarda saçın tepesinde görülen kronik saç dökülmesi.

Ana faktör; hormonel etki

Testosteron, 5-alfa redüktaz enzimi tarafından parçalandığında DHT'ye dönüştürülür ve saç minyatürleşmesi görülür: saç folikulü incelir ve daha güçsüz saç telleri ortaya çıkar

Dış faktörler

Dengesiz beslenme, stres, sigara, kirlilik ve eksiklik gibi uyku, bu süreci hızlandırabilir. Bunlar hormonal faktörün yanı sıra ikincil faktörleri de güçlendirir: mikro inflamasyon, oksidatif stres, zayıf damarlanma ve erken yaşlanma gbi.

3 AYLIK KULLANIM SONRASI KANITLANMIŞ SONUÇLAR

BAŞLANGIÇ VEYA ORTA ALOPESİ OLAN 76 ERKEK
ÜZERİNE KLİNİK ARAŞTIRMA
Saçlarınızı koruyun

Büyüme aşamasında saçın% 84'ü (1)

Günlük saç dökülmesinde azalma:% 89 (2)
Güçlendirilmiş saç yapısı

Saç tellerinin çapında artış
Daha dirençli saçlar:% 74 (2)

ÖNCE - tedavi edilmemiş saç derisi*
SONRA - 3 aylık tedavi*
SONRA - 4 aylık tedavi*

(1) klinik ölçümler (2) memnuniyet yüzdesi
* Alopesi 76 erkek üzerinde klinik çalışma - 4 ay boyunca gün aşırı uygulama - saç derisinin makroskopik fotoğrafları

%93 DOĞAL İÇERİKLİ FORMÜL

Erkekler için saç dökülmesini önleyici tedavi:Saçın dökülmesini önleyen ikili aktif bileşenler

B3 Vitamini :
enerji arttırıcı

Enerji üretimi için gerekli olan B3 vitaminİ, ihtiyaç açısından en önemli 2. vitamindir, ancak vücut tarafından depolanamaz. Saç dökülmesini önleyici etkisini artırmak için shiitake ile sinerjik olarak çalışır. Saç folikülünün büyümesine ve saç derisinin iyleşmesini destekler.

+

Shiitake özü :
Saç dökülmesi önleyici çift etkili eylem

"Yalnız yaşam iksiri" olarak anılan geleneksel Çin tıbbında kullanılan bu mantar, bağışıklık sistemini uyardığı bilinen yüksek konsantrasyonda faydalı besi değerine sahiptir. Phytosolba Laboratuvarları, ikili antioksidan ve revaskülarizasyon etkisi sayesinde saç dökülmesini önlemedeki rolünü vurgulamıştır.
AKTİF BİLEŞEN İÇİN 2 PATENT

ERKEK TİPİ KRONİK SAÇ 

DÖKÜLMESİ KARŞITI ŞAMPUAN

SAÇ DERISININ HAZIRLANMASI

Shiitake özü ve biberiye ekstraksiyonu ile% 82 doğal formül, hindistan cevizinden elde edilen çok hafif ve biyolojik olarak parçalanabilir yüzey aktif maddeler kullanarak saç derisini tahrişe neden olmadan temizler. Saça masaj yapıldığında, berrak akışkan doku zengin bir köpüğe dönüşür. Canlandırıcı serin etkisi, saç derisini PHYTOLIUM + Saç Dökülmesine Karşı Bakım için mükemmel şekilde hazırlaması için uyarır.

PHYTO TEDAVİ RUTİNİ

Nemli saç derisine uygulayın. Yavaşça masaj yapın. 2 dakika bekledikten sonra durulayın. Günlük kullanılabilir.

KEŞFEDİN

ERKEKLER İÇİN KRONİK SAÇ
DÖKÜLMESİ KARŞITI BAKIM

AKSİYON ALIN

% 93 doğal olan bu yüksek teknoloji ürün formülü, esas olan probleme odaklanır: Saç köklerinin erken yaşlanmasına karşı savaşırken, saçın maruz kaldığı strese karşı direncini arttırır. Saç köklerine optimum besin kaynağı için mikro sirkülasyonu teşvik eder, içeriğindeki shiitake özü ve B3 vitamini sayesinde saç derisine zarar vermeden nazikçe temizler.

PHYTO TEDAVİ RUTİNİ

Kuru veya nemli saç derisine uygulayın. Yapısı, yağlı ve yapışkan değildir, kolayca masaj yapılır ve hızla emilir. Durulamaya gerek yok. Sadece 3 ayda bir fark göreceksiniz!

KEŞFEDİN

BONUS: PRATIK, KOLAY TAŞINABILIR AMBALAJ
1 KUTU=6 HAFTA